Yaşam

Ebru Gündeş’e ‘Zarrab’ şoku!

İSTANBUL (İGFA) –Türkiye’de son dönemde rüşvet ve yasak aşk iddialarıyla adından söz ettiren Reza Zarrab’tan yeni bir saldırı geldi.

Ebru Gündeş’ten boşandıktan sonra kızı için yargılanan Reza Zarrab, bu kez eski eşinin albümlerde söylediği şarkılara ambargo koydu.

Sözleri ve müziği kendisine ait olan “Bir Sevdim” ve “Ölümsüz Aşk” şarkılarını eski eşi söylemesin diye düğmeye bastı.

Onur Akay Medya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre, avukatlarına talimat verdiği ve bu iki hit şarkının artık sanatçı tarafından sahnede ve televizyonda söylenmediği söylendi. Ebru Gündeş’in kendisinden 20 yaş küçük 28 yaşındaki Iraklı iş adamı Rassan Khoshnaw ile yaşadığı yeni aşk ve kızları Alara’nın velayet davası, Zarrab’ın kararının ana nedenleri olarak gösterildi.

Sanatçı Ebru Gündeş’in bu hamlesinden sonra nasıl bir karar alacağı merak konusu oldu.

YAZAR OLARAK ADINI YAZDI!

Söz yazarı olarak Türkiye’ye yerleşen İran asıllı Reza Zarrab, adını “Rıza Sarraf” olarak değiştirerek Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses ve Sibel Can için arabesk müzik sözleri yazmış ve bu çalışmaları büyük ses getirmişti.

Şarkıların bestecisi olan Reza Zarrab’ın seslendirdiği şarkılar arasında Sibel Can’ın seslendirdiği “Eski Dünya” şarkısı ve İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği “Neden” adlı şarkı yer alıyor. Ebru Gündeş’in “Evet” albümünde “Yalnızca Sevilenler” ve “Ölümsüz Aşklar” şarkılarını verdi.

dumlupinarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu